Forum

***DobroDosli***

PrijemPortallGalerijaČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi
Ko je trenutno na forumu
Ukupno je 0 korisnika na forumu 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 0 Gostiju :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 17 dana Ned Feb 27, 2011 5:58 pm
Guestbook

Delite | 

Pravila za Clanove

Ići dole 
AutorPoruka
SavrsenoSmotana
Admin

Број порука : 14
Локација : Podgorica

PočaljiNaslov: Pravila za Clanove   Pet Jun 19, 2009 7:29 pm

Na sajtu je strogo zabranjeno provociranje, ponizavanje i vredjanje clanova.

Nemojte da vredjate clanove ako su druge nacionalne i verske pripadnosti, nije bitna nacija, ovde smo da bi se druzili..

Molim sve clanove da ne pisu velikum slovima, jer se to na internetu smatra vikanjem.. Takodje, ako treba nesto da istaknete, za to postoji Bold (podebljanje slova).

Za nepostovanje pravila, korisnik ce biti prvo opomenut, ako i dalje nastavi da krsi pravila onda sledi suspenzija od 2 dana, a posle toga ne smiri onda sledi najveca kazna, a to je banovanje sa sajta..

Za promenu nick-a mozete da mi se javite privatnom porukom..
Brisanje sa sajta nije dozvoljeno..

Puno dobre zabave i lepog druzenja Vam zeli TIM sajta..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://misterije.4umer.net
dr.mengele

Број порука : 1

PočaljiNaslov: Re: Pravila za Clanove   Uto Dec 14, 2010 12:49 pm

Prva stvar ovo je loša kopija našeg starog a i novog foruma Misterije, a drugo neznam kojim pravom se koristi moj banner pravljen za bivši forum misterije koji je na ovoj adresi još uvijek ( najvjerojatnije ostao još od moje administracije. )

[You must be registered and logged in to see this link.] je adresa novog foruma koji je nastao nakon gašenja ovog.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Pravila za Clanove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum :: Tajne i Misterije :: Vazno na Forumu-
Skoči na: